• Kurzy
    Kurzy řidičů manipulačních vozíků, vazačů břemen, obsluh motorových pil a pohyblivých plošin.
  • Kurzy pro vazače
    Kurzy řidičů manipulačních vozíků, obsluh motorových pil a pohyblivých plošin.

Nabízíme různé kurzy pro Vaší profesní budoucnost.

Školení a kvalifikační kurzy

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.

Pořádáme školení a kvalifikační kurzy pro stavební výrobu a lesní hospodářství. Školení provádějí kvalifikovaní lektoři, znalosti jsou ověřovány zkušebními komisaři.

Provádíme kurzy a školení

Provádíme opakovaná školení strojníků stavebních strojů (nakladačů, rypadel, dozerů, válců, kompresorů, obaloven, přepravníků čerstvého betonu, čerpadel na beton, betonáren, finišerů), řidičů manipulačních vozíků (elektrovozíky, motovozíky), obsluh hydraulických ruk, obsluh pracovních pohyblivých plošin, vazačů břemen, obsluh motorových pil, revize a revizní zkoušky zdvihacích zařízení a pohyblivých pracovních plošin, technické kontroly stavebních strojů, motorových vozíků a motorových pil.