• Kurzy
    Kurzy řidičů manipulačních vozíků, jeřábníků, vazačů břemen, obsluh motorových pil a pohyblivých plošin.
  • Kurzy pro vazače
    Kurzy řidičů manipulačních vozíků, jeřábníků, obsluh motorových pil a pohyblivých plošin.

Vážení zákazníci,

vzhledem k událostem ve společnosti v posledních dvanácti měsících jsme se rozhodli k uzavření učeben a kanceláře na Klatovské třídě 125, v Plzni.
Od 1.7.2021 budeme poskytovat služby přímo ve firmách, což byl požadavek v poslední době ze strany zaměstnavatele. Pokud se situace změní, budeme na to reagovat.
Do odvolání se nebudeme zabývat základními a rozšiřovacími kurzy strojníků stavebních strojů, betonáren, přepravníků betonové směsi... Ostatní základní, rozšiřovací a opakovaná školení budou nadále probíhat u jednotlivých zaměstnavatelů.
Připomínám, že zákonnou povinnost zaměstnavatelů provádět tato školení nikdo nezrušil a nadále je provádění těchto školení kontrolováno ze strany Státního odborného dozoru.


21.12.2021
Aktuální termíny opakovaných školení
10.1.2022 - opakované školení strojníků stavebních strojů
14.1.2022 - opakované školení obsluh motorových pil
21.1.2022 - opakované školení strojníků stavebních strojů OBSAZENO

28.1.2022 - opakované školení jeřábníků, hydraulických ruk a vazačů

Školení se budou konat v salonku restaurace Švejk, Klatovská třída 125, Plzeň (vchod z Dvořákovy ulice), vždy od 8.00 hodin.
Cena 600,- Kč včetně DPH/osoba.

Další termíny opakovaných školení budou zveřejněny dle aktuální epidemické situace.
Nadále sledujte naše webové stránky.Rychlý kontakt

Info

Provádíme opakovaná školení strojníků stavebních strojů (nakladačů, rypadel, dozerů, válců, kompresorů, obaloven, přepravníků čerstvého betonu, čerpadel na beton, betonáren, finišerů), řidičů manipulačních vozíků (elektrovozíky, motovozíky), jeřábníků všech druhů jeřábů, obsluh hydraulických ruk, obsluh pracovních pohyblivých plošin, vazačů břemen, obsluh motorových pil, revize a revizní zkoušky zdvihacích zařízení a pohyblivých pracovních plošin, technické kontroly stavebních strojů, motorových vozíků a motorových pil.